Krásny podvečer prajem všetkým, dnes by som poprosil zahrať pre môjho syna Branislava ktorý mi pomáha opravovať MÚRIK už druhým rokom, ďakujem mu za jeho trpezlivosť a kreativitu ktorú veľmi sicenim! Poprosil by som DURAN DURAN the Wild BOYS! Ďakujem veľmi pekne Ľudovít z Kamenice 😎
